+380(68)818-58-83 (Київстар, Viber)
Адрес: Украина, Хмельницкая обл., Каменец-Подольский, проспект Грушевського, 21/2
 

Контакты

Телефоны:
(Київстар, Viber)
Контактное лицо: Сергій
Тел.: 068818 5883

Связаться с нами

Адрес: проспект Грушевського, д. 21/2, г. Каменец-Подольский

MERIDA, ВЕЛОСИПЕДИ

Історія компанії почалася в 1972 році з маленького магазину японських запчастин під керуванням Айка Ціна. До останнього дня свого життя (помер 30 січня 2012 року на 81 році життя) він успішно керував компанією. Наступником Айка став його син Майкл Цін, який вже кілька років керує деякими підрозділами компанії.

Merida увійшла на ринок як виробник велосипедів для інших компаній, а вже потім стала випускати велосипеди під власною маркою. Зумівши налагодити збут в США і Європу, компанія стала міжнародним брендом у виробництві і розробці велосипедів. Вартість компанії оцінюється в 185 мільйонів доларів США (2007), що ставить її на 15-е місце в списку найбільших тайваньських компаній. На даний момент компанія виробляє велосипеди всіх типів - від шосейних до гірських - і хоча відома в першу чергу велосипедами для масового ринку, також вона розробляє і моделі преміум-класу, наприклад серії Ninety-Six.

У 2001 році Merida Industry придбала 49% акцій американської компанії Specialized Bicycle Components, також виробляє велосипеди. Вартість угоди склала 30 мільйонів доларів.

У 2018 році випускає перший гравійний велосипед Merida Silex.
 

О НАС

Шукаєте нові запчастини чи аксесуар для свого велосипеда ? Тоді вам до нас
В нашому магазині досить широкий асортимент, а якщо чогось і не знайшли то можливо придбати товар під замовлення. Якщо у вас виникли питання, або вам потрібна кваліфікована допомога у виборі запчастин чи аксесуарів,
ви можете звернутися до наших консультантів, які нададуть вам потрібну інформацію та допомогу.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ

Телефоны: (Київстар, Viber)