(Київстар, Viber)   (МТС)   (Life )
Адрес: Украина, Хмельницкая обл., Каменец-Подольский, Шевченко, 2
 

Контакты

Телефоны:
(Київстар, Viber)
(МТС)
(Life )
Контактное лицо: Сергій
Тел.: 068818 5883

Связаться с нами

Адрес: Шевченко, д. 2, г. Каменец-Подольский

Тримач телефону IPHONE 4-4S ХС-991 - цена 90 грн./шт. - Купить в Каменец-Подольске , (АКСЕСУАРИ, Сумки, Тримач телефона)

Наличие: Есть в наличии

Розничная цена
90 грн./шт.


Описание

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНО?
Кріплення для смартфона на велосипед - багато хто подумає, а навіщо він взагалі потрібен? По-перше, зовсім небагато людей люблять їздити на велосипеді. По-друге, багато велосипедистів спокійно їздять зі своїм смартфоном в кишені або спеціальному рюкзаку. Так, багатьом людям не потрібні додаткові пристрої, але просунуті велосипедисти знають, що вело кріплення для смартфона- річ потрібна і корисна. Кріплення для смартфона на кермо велосипеда можна використовувати перш за все для навігації. Сучасні смартфони часто використовуються як навігатори, благо, що програм для цього більш ніж достатньо. Тому керуючи велосипедом, особливо актуально використання якого-небудь спеціального тримача, щоб надійно закріпити телефону на кермі велосипеда, а саме це місце найзручніше. Велосипедисти часто обговорюють можливі проблеми, які можуть виникнуть при використанні смартфона на велосипеді. Багато хто побоюється дощу, який може намочити і зіпсувати телефон. Деякі бояться, що сильні вібрації швидко виведуть з ладу телефон. Однак, бувалі користувачі стверджують, що їзда на велосипеді зі смартфоном, закріпленому на кермі, абсолютно безпечно, зручно і надійно.
ЯКЕ САМЕ ПОПУЛЯРНЕ?
Кріплення на кермо велосипеда для iphone - найпопулярніше і саме купується! І зрозуміло чому) Адже, саме iPhone є найпопулярнішим смартфоном серед молоді, а молодь активніше за інших катається на велосипедах.
ЯКІ БУВАЮТЬ?
Тримач для мобільного телефону на кермо велосипеда може бути універсальним або для конкретних марок телефонів, а також під певний діаметр рульової рейки велосипеда. На кермо держатель кріпиться за допомогою дуг, які з'єднуються болтом - таке з'єднання дуже надійно.

Гарантія: 14 днів для виявлення заводського браку.

Якщо у вас виникли запитання можете написати нам наші продавці вам нададуть всю потрібну інформацію.

Отзывы

Отзывы о Тримач телефону IPHONE 4-4S ХС-991

Написать от имени: Я OK

Соседние позиции

Предыдущая позиция:
Тримач смартфона BMO3
 

О НАС

Шукаєте нові запчастини чи аксесуар для свого велосипеда ? Тоді вам до нас
В нашому магазині досить широкий асортимент, а якщо чогось і не знайшли то можливо придбати товар під замовлення. Якщо у вас виникли питання, або вам потрібна кваліфікована допомога у виборі запчастин чи аксесуарів,
ви можете звернутися до наших консультантів, які нададуть вам потрібну інформацію та допомогу.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ

Телефоны: (Київстар, Viber) (МТС) (Life )