+380(68)818-58-83 (Київстар, Viber)
Адрес: Украина, Хмельницкая обл., Каменец-Подольский, проспект Грушевського, 21/2
 

Контакты

Телефоны:
(Київстар, Viber)
Контактное лицо: Сергій
Тел.: 068818 5883

Связаться с нами

Адрес: проспект Грушевського, д. 21/2, г. Каменец-Подольский

KINETIC, ВЕЛОСИПЕДИ

Від творців велосипеда

Хто ми і що ми? Відповідаючи на питання «хто»: ми команда фахівців в області своєї улюбленої справи.

Відповідаючи на питання «що»: ми вітчизняний виробник велосипедів від початкового до професійного рівня.

Велосипеди Probicyclegroup популярні і широко затребувані на території України ось уже більше десяти років і в кожному регіоні є представники нашої компанії.

Наша мета: надати широкий асортимент велосипедів, здатний задовольнити потреби кожного покупця від новачка до професіонала. У модельному ряді представлені найпопулярніші типи і класи, починаючи з дитячих і підліткових велосипедів для прогулянок закінчуючи моделями, орієнтованими на участь в спортивних змаганнях рівня чемпіонату України.

Будучи учасниками щорічної спеціалізованої виставки «Велобайк» ми неодноразово були і будемо відзначені різноманітними нагородами. Однією з основних цілей ми заявляємо турботу про наших клієнтів, тому виробництва кожної моделі передує тривалий період розробки ескізів та тестування, коли кожна модель створюється під певний стиль їзди і певного велосипедиста. Вдаючись до суто новітні технології у виробництві рам, досягаються найважливіші параметри мінімальної ваги і максимальної міцності. Крім того, всі наші спортивно-орієнтовані моделі велосипедів попередньо тестуються спортсменами, що гарантує високу якість готового продукту. Все це дозволяє зробити Ваш велосипед сучасним і надійним, який стане Вам вірним супутником на багато років.

Заявляючи про причетність до спорту на вищому рівні, ми маємо на увазі підтримку розвитку велоспорту в нашій країні. Уже тривалий час ми є опорою "Харківського державного вищого училища фізичної культури". Саме на наших велосипедах, хлопці мають можливість займати призові місця на Чемпіонатах України, що в свою чергу є для нас найвищою похвалою.
 

О НАС

Шукаєте нові запчастини чи аксесуар для свого велосипеда ? Тоді вам до нас
В нашому магазині досить широкий асортимент, а якщо чогось і не знайшли то можливо придбати товар під замовлення. Якщо у вас виникли питання, або вам потрібна кваліфікована допомога у виборі запчастин чи аксесуарів,
ви можете звернутися до наших консультантів, які нададуть вам потрібну інформацію та допомогу.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ

Телефоны: (Київстар, Viber)