+380(68)818-58-83 (Київстар, Viber)
Адрес: Украина, Хмельницкая обл., Каменец-Подольский, проспект Грушевського, 21/2
 

Контакты

Телефоны:
(Київстар, Viber)
Контактное лицо: Сергій
Тел.: 068818 5883

Связаться с нами

Адрес: проспект Грушевського, д. 21/2, г. Каменец-Подольский

Набори туристичного посуду, ТУРИСТИЧНЕ СПОРЯДЖЕННЯ

Набір туристичного посуду може включати різні предмети, які забезпечують зручність і зручність під час походів, кемпінгу або подорожей. Ось кілька основних елементів, які можуть бути частиною такого набору:

Похідна каструля/сковорода: Це легкі і компактні каструлі або сковороди, зазвичай з нелипким покриттям, які призначені для приготування їжі на відкритому вогні або газовій плитці.

Тарілки/миски: Туристичні тарілки і миски зазвичай виготовляються з легкого і міцного матеріалу, такого як пластик або алюміній. Вони можуть бути складаними або стекляними, щоб заощадити простір.

Чашки/склянки: Туристичні чашки і склянки також зазвичай виготовляються з легкого матеріалу, такого як пластик або нержавіюча сталь. Деякі з них можуть мати кришки або ковпачки, щоб запобігти проливанню рідини.

Столові прибори: Це включає ложки, виделки, ножі і столові ножі, які зазвичай виготовляються з легких і міцних матеріалів, таких як нержавіюча сталь або пластик. Деякі комплекти мають складні дизайни, щоб займати мінімальний простір.

Каструля для води: Це спеціальна каструля або посудина для нагрівання води для приготування їжі або для приготування гарячих напоїв, таких як чай або кава.

Кришки і прищепки: Деякі набори можуть постачатися з кришками і прищепками для зручного зберігання їжі або
 

О НАС

Шукаєте нові запчастини чи аксесуар для свого велосипеда ? Тоді вам до нас
В нашому магазині досить широкий асортимент, а якщо чогось і не знайшли то можливо придбати товар під замовлення. Якщо у вас виникли питання, або вам потрібна кваліфікована допомога у виборі запчастин чи аксесуарів,
ви можете звернутися до наших консультантів, які нададуть вам потрібну інформацію та допомогу.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ

Телефоны: (Київстар, Viber)