+380(68)818-58-83 (Київстар, Viber)
Адрес: Украина, Хмельницкая обл., Каменец-Подольский, проспект Грушевського, 21/2
 

Контакты

Телефоны:
(Київстар, Viber)
Контактное лицо: Сергій
Тел.: 068818 5883

Связаться с нами

Адрес: проспект Грушевського, д. 21/2, г. Каменец-Подольский

Велокомп`ютер бездротовий Sigma Sport BC 7.16 ATS

Код товара: 07162

Наличие: Есть в наличии

Розничная цена
1258 грн./шт.


Описание

На додаток до стандартних функцій BC 7.16 ATS відображає загальний час поїздки і середню швидкість на маршруті. Великий дисплей, спортивний дизайн - пристрій стане приємним супутником кожної вашої поїздки. Модель доступна як у стандартному, так і у бездротовому варіанті АТS-зв'язку.

Функції:
Поточна швидкість
Середня швидкість
Відстань поїздки
Загальна відстань
Час поїздки
Загальний час поїздки
Годинник

Тип:
безпровідні

Установка розміру колеса
Встановити свій розмір дуже легко, використовуючи готові розміри шин. При необхідності можна вручну ввести потрібний розмір колеса. Приховання значень У деяких метриках немає необхідності безпосередньо під час того, як ви їдете (загальна відстань і загальний час їзди), і пристрій їх приховує. Це зроблено для того, щоб під час поїздки ви не клацали довго на кнопку і швидше знаходили потрібну інформацію. Під час зупинки ви знову будете бачити приховані значення.

Пам'ять на 100 годин
Якщо час вашої поїздки не перевищує 100 годин, вона буде повністю записана і збережена в пам'ять пристрою.

Нагадування про необхідність техобслуговування Завдяки цій функції ви можете налаштувати велокомп'ютер так, щоб після певної кількості кілометрів він нагадував вам про необхідність огляду велосипеда.

ATS
Аналогова система передачі сигналу ATS є власною, недавньою розробкою Sigma Sport. BC 7.16 ATS є одним з декількох бездротових велокомп'ютерів в лінійці TOPLINE 2016. Бездротовий передавач на колесі передає закодований сигнал від магнітів до приймача (головного комп'ютера) після кожного повороту колеса. На відміну від більшості подібних велокомп'ютерів, BC 7.16 ATS відторгне будь-які інші бездротові сигнали, уникаючи "перехресних перешкод" при їзді в мегаполісі або близько до іншого велосипедисту.

Отзывы

Отзывы о Велокомп`ютер бездротовий Sigma Sport BC 7.16 ATS

Написать от имени: Я OK
 

О НАС

Шукаєте нові запчастини чи аксесуар для свого велосипеда ? Тоді вам до нас
В нашому магазині досить широкий асортимент, а якщо чогось і не знайшли то можливо придбати товар під замовлення. Якщо у вас виникли питання, або вам потрібна кваліфікована допомога у виборі запчастин чи аксесуарів,
ви можете звернутися до наших консультантів, які нададуть вам потрібну інформацію та допомогу.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ

Телефоны: (Київстар, Viber)