+380(68)818-58-83 (Київстар, Viber)
Адрес: Украина, Хмельницкая обл., Каменец-Подольский, проспект Грушевського, 21/2
 

Контакты

Телефоны:
(Київстар, Viber)
Контактное лицо: Сергій
Тел.: 068818 5883

Связаться с нами

Адрес: проспект Грушевського, д. 21/2, г. Каменец-Подольский

ПЕРЕДНІ ПЕРЕКИДКИ, ТРАНСМІСІЯ, ВЕЛОЗАПЧАСТИНИ

Передній перемикач - це частина трансмісії велосипеда, яка забезпечує пересування ланцюга по зірках шатуна. Перемикання передач забезпечується за рахунок бокового зміщення металевої рамки, в якій рухається ланцюг. При цьому регулювання переднього перемикача здійснюється манеткамі на кермі, які, то натягують трос (підвищення передачі), то послаблюють його (зниження передачі).

Сьогодні існує величезна безліч моделей передніх перемикачів, тому необхідно розуміти призначення кожної деталі цього механізму. При цьому недостатньо просто встановити на раму передній перемикач швидкостей, настройка займе більше часу і вимагає досвіду в збірці велосипедів.

Якщо ви вирішили купити передній перемикач кращої якості, збільшити кількість передач або встановити новий перемикач швидкостей на велосипед, то ми рекомендуємо проконсультуватися з нашими фахівцями. Вони підкажуть, який фірми перемикач швидкостей краще, а також допоможуть виконати настройку переднього перемикача у нас в магазині велосипедів «ВелоКум»
 

О НАС

Шукаєте нові запчастини чи аксесуар для свого велосипеда ? Тоді вам до нас
В нашому магазині досить широкий асортимент, а якщо чогось і не знайшли то можливо придбати товар під замовлення. Якщо у вас виникли питання, або вам потрібна кваліфікована допомога у виборі запчастин чи аксесуарів,
ви можете звернутися до наших консультантів, які нададуть вам потрібну інформацію та допомогу.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ

Телефоны: (Київстар, Viber)