+380(68)818-58-83 (Київстар, Viber)
Адрес: Украина, Хмельницкая обл., Каменец-Подольский, проспект Грушевського, 21/2
 

Контакты

Телефоны:
(Київстар, Viber)
Контактное лицо: Сергій
Тел.: 068818 5883

Связаться с нами

Адрес: проспект Грушевського, д. 21/2, г. Каменец-Подольский

СІДЛА, СІДЛА ТА ШТИРІ, ВЕЛОЗАПЧАСТИНИ

При виборі сідла необхідно враховувати його основне призначення:

комфортно сидіти – недостатньо просто придбати великий розмір сідла. Необхідно розрахувати, щоб під час їзди горби тазових кісток спиралися на жорстку поверхню. У разі якщо вони провалюються, у людини з’являться неприємні симптоми в області сідниць і попереку;
зручність користування педалями – при наявності занадто широкого носика можуть з’явитися складності під час переміщення; амортизація під час руху – проводиться для пом’якшення ударів.

Для того щоб комфортно почувати себе під час їзди, необхідно в першу чергу підібрати сидіння велосипеда під особливості будови тіла.

Ширину сидіння слід вибирати, індивідуально змірявши перед цим відстань між тазовими буграми. Для цього необхідно сісти на пластичну поверхню і відміряти відстань між отриманими вм’ятинами.

Багато користувачів вважають, що чим ширше сідло, тим зручніше пересуватися, проте це хибна думка. При тривалій їзді широке сидіння буде натирати шкіру і знижувати кровообіг в області пахової зони, що внаслідок призводить до виникнення захворювань.
 

О НАС

Шукаєте нові запчастини чи аксесуар для свого велосипеда ? Тоді вам до нас
В нашому магазині досить широкий асортимент, а якщо чогось і не знайшли то можливо придбати товар під замовлення. Якщо у вас виникли питання, або вам потрібна кваліфікована допомога у виборі запчастин чи аксесуарів,
ви можете звернутися до наших консультантів, які нададуть вам потрібну інформацію та допомогу.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ

Телефоны: (Київстар, Viber)