+380(68)818-58-83 (Київстар, Viber)
Адрес: Украина, Хмельницкая обл., Каменец-Подольский, проспект Грушевського, 21/2
 

Контакты

Телефоны:
(Київстар, Viber)
Контактное лицо: Сергій
Тел.: 068818 5883

Связаться с нами

Адрес: проспект Грушевського, д. 21/2, г. Каменец-Подольский

МЕХАНІЧНІ ДИСКОВІ ГАЛЬМА, ГАЛЬМА, ВЕЛОЗАПЧАСТИНИ

Механічні дискові гальма велосипеда
Ідея роботи проста дискових механічних гальм. До прикріпленого до втулки колеса сталевому диску праворуч і ліворуч притискаються гальмівні колодки за допомогою спеціального механізму.

У механічних гальмах зусилля від ручки передається на колодки через тросик, саме такі продаються в нашому магазині. У гідравлічних - за допомогою нестисливої гальмівної рідини, що знаходиться в шлангу високого тиску. Гідравлічні дискові гальма, хоча і є в даний час найефективнішими, коштують досить дорого і в моделях, представлених в нашому магазині, не встановлені.

Для гірського велосипеда це найефективніший тип гальм. Працюють, так само як і ножні барабанні гальма, при будь-яких температурах, їм не страшні «вісімки» на колесах, в них не потрапляє бруд і ніяк не страждають обода коліс, так як при гальмуванні нагрівається ротор. Не вимагають постійних підлаштувань (особливо гідравлічні), легко дозувати зусилля купкою гальма. Ще одна «фішка» дискових гальм – швидкість спрацьовування. Через коротке важеля хід ручки менше ніж на вібрейках. І не потрібно тиснути ручку гальма до упору. Так, гальмівні колодки більш зносостійкі, хоча і дорожче колодок для ободних гальм.

Серед недоліків дискових гальм, перш за все, хочеться відзначити їх ціну. Вона значно вище, ніж у V-brake. Вони важче вібрейків і вимагають підвищеної жорсткості амортизаційної вилки. Сюди ж відносять і складність заміни колодок. Так, є момент, якщо при мастилі велосипеда ви випадково потрапили маслом на ротор і поїхали – швидше за все, доведеться міняти колодки, тому що вони просочаться маслом. Так що змащуйте уважно, не капайте маслом.
 

О НАС

Шукаєте нові запчастини чи аксесуар для свого велосипеда ? Тоді вам до нас
В нашому магазині досить широкий асортимент, а якщо чогось і не знайшли то можливо придбати товар під замовлення. Якщо у вас виникли питання, або вам потрібна кваліфікована допомога у виборі запчастин чи аксесуарів,
ви можете звернутися до наших консультантів, які нададуть вам потрібну інформацію та допомогу.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ

Телефоны: (Київстар, Viber)