+380(68)818-58-83 (Київстар, Viber)
Адрес: Украина, Хмельницкая обл., Каменец-Подольский, проспект Грушевського, 21/2
 

Контакты

Телефоны:
(Київстар, Viber)
Контактное лицо: Сергій
Тел.: 068818 5883

Связаться с нами

Адрес: проспект Грушевського, д. 21/2, г. Каменец-Подольский

ОБОДНІ ГАЛЬМА, ГАЛЬМА, ВЕЛОЗАПЧАСТИНИ

Ідея роботи. Гальмівні колодки притискаються до обода колеса і гальмують велосипед.

Ми зупинимося тільки на V-brake типі. Зараз вони найбільш поширені і встановлені на більшості продаваних в нашому магазині моделей. Пов'язано це з їх хорошим гальмівним зусиллям, малою вагою, низькою ціною (дуже проста конструкція), дешевизною і легкістю в обслуговуванні. Поміняти гальмівні колодки, підтягнути тросик можна де-завгодно за допомогою шестигранника.

Є і у них свої недоліки. Самий основний – погане гальмування в мокру погоду. Якщо проїхати по глибокій калюжі або в дощ, то гальмівні колодки працюють гірше, не забезпечуючи необхідне гальмівне зусилля. Хоча тут є свої прийоми - при проїзді глибокої калюжі гальма сушать шляхом короткочасних натискань на ручку гальма.

Погано працюють якщо на колесі «вісімка», або неправильно налаштований зазор між ободом і колодкою. Необхідно час від часу підтягувати слабшає тросик.
 

О НАС

Шукаєте нові запчастини чи аксесуар для свого велосипеда ? Тоді вам до нас
В нашому магазині досить широкий асортимент, а якщо чогось і не знайшли то можливо придбати товар під замовлення. Якщо у вас виникли питання, або вам потрібна кваліфікована допомога у виборі запчастин чи аксесуарів,
ви можете звернутися до наших консультантів, які нададуть вам потрібну інформацію та допомогу.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ

Телефоны: (Київстар, Viber)