+380(68)818-58-83 (Київстар, Viber)
Адрес: Украина, Хмельницкая обл., Каменец-Подольский, проспект Грушевського, 21/2
 

Контакты

Телефоны:
(Київстар, Viber)
Контактное лицо: Сергій
Тел.: 068818 5883

Связаться с нами

Адрес: проспект Грушевського, д. 21/2, г. Каменец-Подольский

Велокомп`ютер бездротовий SIGMA SPORT BC 8.0 WL

Код товара: SD08211

Наличие: Есть в наличии

Розничная цена
1799 грн./шт.


Описание

Велокомп`ютер ВС 8.0 WL має вісім функцій. Незважаючи на компактний розмір, усі показники легко зчитуються з дисплея навіть під час швидких поїздок. Управління комп'ютером просте, здійснюється за допомогою однієї кнопки.

УНІВЕРСАЛЬНИЙ ВЕЛОКОМП'ЮТЕР Розширені базові можливості велокомп'ютера, компактні розміри, інформативний дисплей, ергономічне керування та безпровідна передача сигналу. BC 8.0 WL має вісім важливих функцій, які роблять вело поїздки більш інформативними та цікавими.

НАЙВАЖЛИВИШІ ФУНКЦІЇ BC 8.0 WL має 8 функцій: відстань, загальна відстань (для всіх поїздок), швидкість, середня швидкість, порівняння поточної та середньої швидкості, час поїздки, загальний час (для всіх поїздок) та годинник.

ПОРІВНЯЙ ШВИДКОСТІ Покращуй свою швидкість під час поїздок на природі чи на шляху до роботи! Під час руху функція порівняння поточної та середньої швидкості виводиться на екран у вигляді стрілочки. Стрілочка вказує нагору – поточна швидкість вища за середню. Стрілочка вказує вниз – поточна швидкість нижче.

БЕЗПРОВІДНА ПЕРЕДАЧА ДАНИХ Набридли проводи? Не проблема: безпровідна (WL) кодована передача даних дозволяє забути за проводи! Передавач кріпиться на вилку велосипеда та надсилає дані про швидкість до велокомп’ютера.

КОМПАКТНИЙ ТА ІНФОРМАТИВНИЙ На дисплеї розміром 31х39мм багато місця для відображення показників. Поточна швидкість завжди на екрані у верхній його частині, тоді як інші функції відображаються в нижній частині. Кожна з цих функції має своє текстове позначення, яке спрощує зчитування інформації.

ЛЕГКЕ ВИКОРИСТАННЯ Просте керування: завдяки великій кнопці, перемикання між режимами максимально просте та безпечне під час поїздки. В поєднанні з великим дисплеєм, BC 8.0 WL піднімає ергономіку на новий рівень.

ШВИДКЕ ВСТАНОВЛЕННЯ Монтаж передавача та бази комп'ютера, за допомоги пластикових хомутів, майже не займає часу. А якщо треба залишити велосипед на парковці, то зняти велокомп'ютер з бази можна одним простим рухом.

ЗАПИС БАГАТОДЕННИХ ПОЇЗДОК Функції загального часу та відстані поїздок, дозволяють простіше слідкувати за тим скільки проїхали та витратили на це часу, наприклад за робочий тиждень чи навпаки за вихідні.

ТРИВАЛА РОБОТА БАТАРЕЇ Велокомп'ютер заощаджує енергію, тому стандартної батареї CR2032 вистачає до двох років роботи. Неважливо, наскільки довга ваша поїздка - BC 8.0 WL буде працювати довше.

ЗА БУДЬ-ЯКОЇ ПОГОДИ Немає значення, яка погода під час поїздки! Захист від вологи дозволяє BC 8.0 WL працювати за будь-яких умов.

ПРОСТИЙ ВИБІР РОЗМІРУ КОЛІС Завантажені в пам'ять найпопулярніші розміри коліс: від дитячого велосипеда до гірського найнера, зроблять необхідні налаштування дуже простими. Також, можна вручну ввести розмір колеса з точністю до міліметра.

ФУНКЦІЇ

швидкість
середня швидкість
порівняння поточної та середньої швидкостей
відстань
загальна відстань (для всіх поїздок)
час поїздки
загальний час (для всіх поїздок)
годинник 12/24
автостарт/стоп
налаштування інтервалів сервісного обслуговування велосипеда
безпровідна передача данних

Отзывы

Отзывы о Велокомп`ютер бездротовий SIGMA SPORT BC 8.0 WL

Написать от имени: Я OK

Соседние позиции

 

О НАС

Шукаєте нові запчастини чи аксесуар для свого велосипеда ? Тоді вам до нас
В нашому магазині досить широкий асортимент, а якщо чогось і не знайшли то можливо придбати товар під замовлення. Якщо у вас виникли питання, або вам потрібна кваліфікована допомога у виборі запчастин чи аксесуарів,
ви можете звернутися до наших консультантів, які нададуть вам потрібну інформацію та допомогу.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ

Телефоны: (Київстар, Viber)