+380(68)818-58-83 (Київстар, Viber)
Адрес: Украина, Хмельницкая обл., Каменец-Подольский, проспект Грушевського, 21/2
 

Контакты

Телефоны:
(Київстар, Viber)
Контактное лицо: Сергій
Тел.: 068818 5883

Связаться с нами

Адрес: проспект Грушевського, д. 21/2, г. Каменец-Подольский

Велокомп`ютер бездротовий SIGMA SPORT BC 10.0 WL

Код товара: SD10211

Наличие: Нет в наличии

Розничная цена
1999 грн./шт.


Описание

Безпровідний велокомп`ютер ВС 10.0 WL має десять функцій. Незважаючи на компактний розмір, усі показники легко зчитуються з дисплея навіть під час швидких поїздок. Управління комп'ютером просте, здійснюється за допомогою однієї кнопки.

ОПТИМАЛЬНИЙ ВЕЛОКОМП'ЮТЕР
Компактні розміри, інформативний дисплей, ергономічне керування та безпровідна передача сигналу. BC 10.0 WL має десять важливих функцій, серед яких термометр та показники максимальної швидкості

РОЗШИРЕНИЙ ФУНКЦІОНАЛ
BC 10.0 WL має 10 функцій: відстань, загальна відстань (для всіх поїздок), швидкість, середня швидкість, максимальна швидкість, порівняння поточної та середньої швидкості, час поїздки, загальний час (для всіх поїздок), годинник та термометр.

ТЕМПЕРАТУРНІ ПОКАЗНИКИ
Слідкувати за температурою повітря на маршруті допоможе високоточний термометр.

МАКСИМАЛЬНА МОТИВАЦІЯ
Покращуй свою швидкість під час поїздок на природі чи на шляху до роботи! Під час руху функція порівняння поточної та середньої швидкості виводиться на екран у вигляді стрілочки. Стрілочка вказує нагору – поточна швидкість вища за середню. Стрілочка вказує вниз – поточна швидкість нижче.

Функція максимальної швидкості для встановлення нових рекордів!

БЕЗПРОВІДНА ПЕРЕДАЧА ДАНИХ
Набридли проводи? Не проблема: безпровідна (WL) кодована передача даних дозволяє забути за проводи! Передавач кріпиться на вилку велосипеда та надсилає дані про швидкість до велокомп’ютера.

КОМПАКТНИЙ ТА ІНФОРМАТИВНИЙ
На дисплеї розміром 31х39мм багато місця для відображення показників. Поточна швидкість завжди на екрані у верхній його частині, тоді як інші функції відображаються в нижній частині. Кожна з цих функції має своє текстове позначення, яке спрощує зчитування інформації.

ЛЕГКЕ ВИКОРИСТАННЯ
Просте керування: завдяки великій кнопці, перемикання між режимами максимально просте та безпечне під час поїздки. В поєднанні з великим дисплеєм, BC 10.0 WL піднімає ергономіку на новий рівень.

ШВИДКЕ ВСТАНОВЛЕННЯ
Монтаж передавача та бази комп'ютера, за допомоги пластикових хомутів, майже не займає часу. А якщо треба залишити велосипед на парковці, то зняти велокомп'ютер з бази можна одним простим рухом.

ЗАПИС БАГАТОДЕННИХ ПОЇЗДОК
Функції загального часу та відстані поїздок, дозволяють простіше слідкувати за тим скільки проїхали та витратили на це часу, наприклад під час кількаденного велотуру.

ТРИВАЛА РОБОТА БАТАРЕЇ
Велокомп'ютер заощаджує енергію, тому стандартної батареї CR2032 вистачає до двох років роботи. Неважливо, наскільки довга ваша поїздка - BC 10.0 WL буде працювати довше. Під час заміни батареї показники зберігаються в пам'яті пристрою.

ЗА БУДЬ-ЯКОЇ ПОГОДИ
Немає значення, яка погода під час поїздки! Захист від вологи дозволяє BC 10.0 WL працювати за будь-яких умов.

ПРОСТЕ НАЛАШТУВАННЯ
Завантажені на пристрій найпопулярніші розміри коліс: від дитячого велосипеда до гірського найнера, зроблять необхідні налаштування дуже простими. Також, можна вручну ввести розмір колеса з точністю до міліметра.

ФУНКЦІЇ

швидкість
середня швидкість
максимальна швидкість
порівняння поточної та середньої швидкостей
відстань
загальна відстань (для всіх поїздок)
час поїздки
загальний час (для всіх поїздок)
годинник 12/24
температура повітря
автостарт/стоп
безпровідна передача данних
налаштування інтервалів сервісного обслуговування велосипеда
збереження даних після заміни батарей (параметри налаштувань та загальні значення)

Отзывы

Отзывы о Велокомп`ютер бездротовий SIGMA SPORT BC 10.0 WL

Написать от имени: Я OK
 

О НАС

Шукаєте нові запчастини чи аксесуар для свого велосипеда ? Тоді вам до нас
В нашому магазині досить широкий асортимент, а якщо чогось і не знайшли то можливо придбати товар під замовлення. Якщо у вас виникли питання, або вам потрібна кваліфікована допомога у виборі запчастин чи аксесуарів,
ви можете звернутися до наших консультантів, які нададуть вам потрібну інформацію та допомогу.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ

Телефоны: (Київстар, Viber)